2012. MÁRCIUS 2. 8 Ó 50
Tisztelt "Kobakosok"!
Küldöm a Kobak 4. forduló eredményeit valamint a Kobak 5.forduló műsorát!
A csoport legutóbbi eredményei:
Szent Imre-Premontrei: 60-30
Hajós-Damjanich: 41-32
Premontrei-Damjanich: 37-32
Szent Imre- Hajós:45-18
A csoport állása:
1.Szent Imre
2.Hajós
3.Premontrei
4. Hévíz /most került fel az eredményei alapján/
B csoport legutóbbi eredményei:
Hévíz - Szada: 44-19
Hévíz Petőfi: 44-34
Petőfi-Szada: 35-24
Vers távol maradt
B csoport állása:
1.Damjanich /eredményei alapján került le/
2. Petőfi
3. Szada
4. Kerepes /most került fel az eredményei alapján/
C csoport legutóbbi eredményei:
Kerepes - Isaszeg: 34-15
Kerepes - Szent Imre: 43-31
Szent Imre - Isaszeg: 81-15
Erkel távol maradt
C csoport állása:
1.Veres /eredményei alapján került le/
2. Szent Imre II.
3. Isaszeg
4. Erkel
KOBAK 5. FORDULÓ 2012 MÁRCIUS 24. MÉRKŐZÉSEI:
A csoport,helyszín:Református Líceum:
14 óra: Hajós - Premontrei
15 óra: Szent Imre - Hévíz
16 óra: Vesztes 1 - Vesztes 2
17 óra: Győztes 1 - Győztes 2
B csoport helyszín Damjanich általános iskola
13 óra: Damjanich-Szada
14 óra: Petőfi - Kerepes
15 óra: Vesztes 1 - Vesztes 2
16 óra: Győztes 1 - Győztes 2
C csoport helyszín Szent Imre általános iskola
9 óra: Szent Imre - Erkel
10 óra: Veres Isaszeg
11 óra: Vesztes 1 - Vesztes 2
12 óra: Győztes 1 - Győztes 2
KOBAK FARSANG KUPA VÉGEREDMÉNYE:
1. HAJÓS ALFRÉD ÁLTALÁNOS ISKOLA
2.SZADA SZÉKELY BERTALAN ÁLTALÁNOS ISKOLA
3.SZENT IMRE
4. HÉVÍZ PETŐFI S. ÁLTALÁNOS ISKOLA
GRATULÁLUNK MINDENKINEK!!
TOVÁBBI JÓ FELKÉSZÜLÉST!!
ÜDVÖZLETTEL A SZERVEZŐK
2012. FEBRUÁR 13.
KOBAK 4ik FORDULÓ
(02.17, 14óra Szent Imre)
Premontrei - Szent Imre
Damjanics - Hajós
V1-V2
GY1-GY2
(02.24, 9óra Líceum)
Hévízgyörk - Petőfi
Szada - Veres
V1-V2
GY1-GY2
(02.24, 9óra Szent Imre)
Szent Imre - Erkel
Kerepes - Isaszeg
V1-V2
GY1-GY2
EREDMÉNYEK:
A Mikulás kupa eredményét megküldöm.
Helyszín Kerepes, 2011. 12. 17.
Korosztály: 3 – 4. évfolyam.
A mérkőzések nagy lelkesedéssel és jó hangulatban folytak le.
Végeredmény: I. Szent Imre ( Király Anna, Szabó György)
II. Hajós (Kondrák Réka, Kronevaff Gábor)
III. Veresegyház (Borsodi Máté, Bereznai Sára)
IV. Szada ( Szilágyi Blanka, Bobaly Bence)
V. Kerepes (Néma Kristóf, Oláh Elvira)
VI. Hévízgyörk ( Máthé Hajnalka, Reményi Kristóf)
Minden csapat megadta az ebben a fordulóban a legjobban játszó a két játékosának a nevét.
KOBAK 2. FORDULÓ EREDMÉNYEI:
Hévíz – Szt. Imre: 16:30
Kerepes – Hévízgyörk 56:38
Szt. Imre – Kerepes 47:20
Hajós – Török 31:25
Premi – Szada 36:22
Szada – Veres 38:26
Veres – Premi 8:54
Damjanich – Erkel 88:10
Petőfi – Isaszeg 30: 6
Isaszeg – Erkel 22:14
Damjanich – Petőfi 40:20
KOBAK III. FORDULÓ ERDMNÉNYEI:
KOBAK 3ik FORDULÓ:
Damjanics - Hévízgyörk 42-26
Hévízgyörk - Szada 43-31
Damjanics - Szada 62-22
Szent Imre - Hajós 42-41
Szent Imre - Veres 66-09
Hajós - Veres 69-38
Premontrei - Isaszeg 34-12
Petőfi - Erkel 28-12
Isaszeg - Erkel 21-16
Premontrei - Petőfi 32-20
KOBAK
Örömmel értesítelek benneteket, hogy a 2011 Novembertől új lehetőségként beindul a KOBAK bajnokság / 14 iskola, 21 csapattal/
A közös megbeszélésünk szerint két korcsoportban.
II Kcs. 8 csapat, III kcs. 13 csapat
A II kcs. / 2001 és fiatalabb / ebbe a korosztályban 3 fordulót tervezzünk a tanévben.
1. Mikulás kupa 2011. december 17 szombat Kerepes 8 ó - 12 óráig
2 Farsang kupa megbeszélés alatt
3 Nyuszi kupa megbeszélés alatt
III kcs. 1999 és fiatalabb
I. forduló : November 19.
II. Forduló December 3.
III. Forduló Január 28.
A bajnokságban a kosárlabda szabályok vannak érvényben.Ami ettől eltér mindkét korosztályban.
Csapat: minimum 5 fiú-5leány.
Játék: 4 X 10 perc futóórával
1 negyed 10 perc csak fiú
2. negyed 10 perc csak lányok
3-4 negyed minimum 2 leány a pályán de több is lehet.
Bármilyen probléma esetén a forduló helyszínén lehet mindenki egyeztetésével változtatni.
Ideglenes honlap ahol ki lesznek téve az eredmények: http://bocskai.hupont.hu/KOBAK